Про переваги наливної підлоги

У будівництві і облаштування приміщень різного призначення, в тому числі, і житлових, велике значення має вибір підлоги. Від цього залежить і комфорт перебування в будівлі, і безпека, і затишок, і можливість економити на утриманні помешкання. Тепла, чиста, красива підлога – це справжня окраса будь-якого помешкання, особливо, коли для того, щоб підтримувати чистоту і ошатність, не потрібно витрачати багато зусиль. Саме такі параметри має наливна підлога, яка останнім часом потіснила більш традиційні покриття для підлоги. Це стосується не тільки промислових, торгових об’єктів, закладів громадського харчування чи громадських будівель. Велика різноманітність такої підлоги дає можливість її використовувати в будь-яких приміщеннях, навіть створюючи прекрасні дизайнерські проекти, вишукані і ексклюзивні.

 наливна підлога


Що являє собою наливна підлога? Це надсучасна технологія передбачає заповнення площини підлоги спеціальною сумішшю, що складається з поліуретанових компаундів і епоксидних смол. Такий склад абсолютно безпечний для людини, навколишнього середовища, але дозволяє добитись неймовірного ефекту міцності и тривкості, протистояння зношуванню. Тому це напільне покриття частіш використовують для тих будівель, де спостерігається великий наплив людей. Але і для квартир і будинків такий варіант теж дуже підходить, бо дозволяє значно економити на утриманні житла, бо догляд буде зводитись лише до прибирання. Навіть з часом наливна підлога буде виглядати, як нова, що важливо і для підтримання чистоти в помешканні, бо цей матеріал не боїться навіть впливу абразивних речовин.

наливна підлога

Ще одна перевага наливної підлоги для використання в житлових приміщеннях – це її різноманіття в плані кольору, більше того, в можливості створювати візерунки і композиції. Це дозволяє широко використовувати цей вид покриття для найсміливіших дизайнерських рішень, причому без шкоди для функциональності. А ще можна використати 3D декоративні підлоги, що принесе в будь-який дім елемент несподіваного рішення для звичайних речей.

наливна підлога


Можна назвати ще такі переваги наливної підлоги:

  1. Безшовна
  2. Антибактеріальна
  3. Надзвичайно міцна
  4. Легко піддається декору

Який би вид наливної підлоги не був обраний, дуже важливо, щоб її монтажем займались справжні професіонали, про що більше можна дізнатись на сайті Tepluydim.com.ua, де описаний і процес виготовлення, в процес вкладання, там також є можливість замовити таку підлогу. тільки суворе дотримання технології допоможе в майбутньому насолодитись всіма перевагами такої підлоги довгі роки.