Що треба знати про утеплення будинка

Всім відомо, що і в приватному секторі, і в багатоквартирному домі мешканці змушені найбільше коштів витрачати саме на опалення. це левова частка комунальних платежів ще й збільшується з кожним роком у зв’язку зі зростанням ціни на енергоносії. Тому таким актуальним стає утеплення будинків Тернопіль і скрізь по країні. Варто розуміти, що навіть власники квартир, які під’єднані до централізованого опалення, виграють від заходів по утепленню. В міжсезонний період в утепленому помешканні буде значно комфортніше, не треба буде витрачати кошти на додатковий обігрів і в опалювальний сезон, якщо батареї не дуже гарячі. Крім того, якщо обрати якісні матеріали і добросовісного підрядчика, то утеплення допоможе також зробити фасад більш естетично привабливим, зміцнити його, сприяти звукоізоляції. Саме вибір матеріалів і технології утеплення має надзвичайне значення для того, щоб ця процедура була максимально ефективною, а результати були довговічними і надійними.

 утеплення будинка


У цьому плані варто звернутись бо багаторічного досвіду одного з найповажніших і найвідоміших європейських виробників, компанії Ceresit. Вона пропонує готові рішення, це системи утеплення, матеріали в яких підібрані з урахуванням їх сумісності і ефективності теплоізоляції. Вони відповідають високим світовим стандартам якості, безпечні в екологічному плані, служать довго і надійно. Важливо знати, що ці системи не тільки різноманітні за складом матеріалів, а й доволі різні по ціні, від дешевих до дорогих, тобто кожна категорія споживачів зможе знайти рішення саме для себе. При тому виробник гарантує високу якість, відповідність міжнародним стандартам, довговічність і надійність систем незалежно від того, скільки вартує продукт.

утеплення будинка


На сайті виробника можна ознайомитись з іншими перевагами утеплення від Ceresit, а також залишити заявку на попередній розрахунок для конкретного будівельного об’єкту. Компанія також бере на себе зобов’язання знайти кращу сертифіковану бригаду майстрів, справжніх професіоналів, які максимально правильно виконають всі роботи. В цьому випадку гарантія від виробника на системи утеплення буде складати 10 років, а клієнт отримує договір з Ceresit і будівельною бригадою і індивідуальну гарантійну карту.
Європейській досвід утеплення, якість матеріалів, сучасні технології, доступність і різноманітність робить системи Ceresit кращим варіантом для тих, хто цінує свої гроші і прагне витрачати їх тільки на якісний продукт.