У кого замовити проект будинку

Події останніх місяців показали, які вигоди має життя у власному будинку. В той час, коли мешканці багатоквартирних домів не мали можливості навіть дихати свіжим повітрям, ті, хто живе ближче до землі, ні в чому себе не обмежували в цьому плані. Тому не дивно, що пандемія і карантин примусили багатьох замислитись над можливістю переїхати за місто. Для цього є два шляхи – придбати готовий будинок чи побудувати свій. Зауважимо, що будівельні технології значно розвинулись останнім часом, з’явилися нові способи заощаджувати на утриманні приватної садиби. Тому кращим рішенням буде застосувати всі ці інновації в дії, наважившись на зведення дому з нуля. Це займе деякий час, але дозволить справді здійснити всі мрії про власне заміське житло. Садиба буде саме такою, яка потрібна конкретній родині, а це і приємно, і дозволить заощадити і на зведенні, і на утриманні.

замовити проект будинку


Звісно, купувати в цьому випадку готовий проект дому було б нелогічно. Тому варто шукати тих фахівців, які зможуть допомогти спроектувати житло мрії. Такі професіонали своєї справи працюють в архітектурному бюро «А БТІ», що надає багато послуг в сфері будівництва і врегулювання правових відносин з державою. Одним з напрямків діяльності компанії є проектування приватних будинків, над цим працюють кращі архітектори, які мають великий досвід і реалізували вже багато своїх ідей. Більше про це на офіційному сайті фірми a-bti.com/ua.
У чому переваги співробітництва з «А БТІ»? Найперше варто сказати, що всі послуги надаються під ключ, тобто замовити можна не тільки проект, а й його втілення включно з оформленням всієї дозвільної документації і введенням об’єкту в експлуатацію. Це значно економить час і гроші, крім того всі етапи будівництва будуть підпорядковані одному підряднику, що допоможе легше контролювати хід робіт. Разом з архітекторами у компанії працюють і дизайнери, так що споживач може розраховувати і на створення інтер’єру, причому він буде в повній гармонії з будівлею, бо працюватиме над цим одна команда.

замовити проект будинку


При цьому ціни на послуги помірні, немає прихованих платежів чи комісій. Компанія також гарантує виконання всіх договірних зобов’язань у гранично короткі строки. Клієнт зможе отримати 3D візуалізацію будинку, що дозволить виправити помилки і врахувати всі побажання ще на етапі проектування. Обов’язковим є архітектурний нагляд протягом всього процесу зведення будинку, так що мрії не залишаться тільки мріями, а отримають своє фізичне втілення.