Як заощадити на опаленні

З приходом осені більшість наших громадян змушені платити за опалення просто фантастичні суми, але навіть це часто не забезпечує достатнього рівня комфорту в будинку. Щоб його обігріти, потрібно спалити велику кількість теплоносія, тому багато хто воліє заощаджувати, сидячи в холодному житлі. Але ж давно вже придумана технологія, проста, як все геніальне, і надзвичайно ефективна, настільки навіть, що її використовують у північних країнах, де клімат набагато суворіший нашого. Мова йде про https://noviterm.com.ua/uk/, інноваційний вид опалювальної техніки, який не дарма асоціюється зі скандинавськими державами. Саме там успішно була запущена така технологія обігріву приміщень, яка використовувала відновлювану енергію, зокрема, тепло ґрунту, повітря і води. Якщо не вдаватись у складні технічні пояснення, то тепловий насос використовує температуру навколишнього середовища, а його робота чимось схожа на роботу кондиціонера. Вироблення тепла відбувається через різницю температур всередині та зовні, тобто працюють незмінні фізичні процеси, а людина ними користується без обмежень.

теплові насоси


Звісно, у цієї технології теж є свої недоліки, які полягають найперше у високій вартості обладнання. З іншого боку, підведення газу до будинку коштує так само багато, крім того, споживач опиниться у руках монополіста, який буде диктувати правила гри і виставляти ціну на газ, яку захоче. Щодо теплового насосу, то він монтується один раз, далі потрібно лише щорічно обслуговувати систему і вона працюватиме десятки років. Ще один плюс цього обладнання в тому, що влітку насос виконуватиме функції кондиціонера, охолоджуючи приміщення. Якщо правильно розрахувати всі витрати і всю економію, то виявиться, що подібне опалювальне обладнання окупиться за 3-5 років, що залежить від площі будинку і типу насосу. Потім власники будуть витрачати невеликі суми на електроенергію, але вони навіть близько не такі серйозні, як витрати на традиційне опалення газом чи твердим паливом. Зауважимо, що технологія успішно застосовується у скандинавських країнах, так що можна не боятись замерзнути взимку навіть у сильні морози. А економія буде завжди відчутна.

теплові насоси


Придбати теплові насоси шведського бренду Thermia пропонує офіційний представник виробника компанія Новітерм. Вона також займається проектуванням і монтажем систем опалення з гарантією на всі видо робіт до 5 років. Більше можна дізнатись на офіційному сайті фірми.