Палетні стелажі за цінами виробника

Правильна організація простору в складському приміщенні має неабияке значення для його ефективного використання. Особливо для торгівельних мереж важливо, щоб доступ до товарів на складі був швидким і зручним, тому потрібно подбати про такі стелажі, які дозволять це. Де їх придбати?

Палетні стелажі


У цьому допоможе компанія ФОРТІС СТРОЙ, яка займається виробництвом і реалізацією палетних стелажів. Більше про це можна дізнатися на офіційному сайті підприємства fortisstroy.com.ua, який є одночасно й інтернет-магазином. Там в каталозі можна легко підібрати собі складські стелажі найрізноманітніших розмірів і форм. Для пошуку потрібно використовувати фільтри за ціною, розміром і допустимим навантаженням, які допоможуть за лічені хвилини підібрати товар. Якщо немає того, що треба, то варто звернутись до менеджера по телефону чи замовити зворотний дзвінок для допомоги в пошуках потрібного обладнання. Крім цього можна замовити послугу монтажу стелажів на складах і в торгівельних залах, що поможе швидко і якісно створити зручний і функціональний складський простір.
Всі товари, які представлені в цьому інтернет-магазині, виготовлені в Україні з якісних матеріалів. Стелажі здатні витримати те навантаження, яке заявлено в описі, але самі вони легкі і дуже легко монтуються і демонтуються. Завдяки добре продуманій конструкції палетні стелажі від компанії ФОРТІС СТРОЙ дають вільний доступ до товарів, їх легко вантажити і знімати. Якщо на полицях будуть зберігати якісь особливі предмети, габаритні, круглі, сипучі, то можна придбати стелажі з спеціальним кріпленням. Це допоможе уникнути проблем із зберіганням товару. Якщо потрібна консультація з цього приводу, то можна звернутися до менеджера.

Палетні стелажі


Найактуальнішою в наш важкий час перевагою купівлі стелажів ФОРТІС СТРОЙ є їх приваблива ціна, яку формує сам виробник без численних торгових націнок. Тому ця продукція буде доступною і великим торгівельним мережам, і невеликим магазинам. Замовити можна через корзину в інтернет-магазині, а можна по телефону, якщо є якісь особливі вимоги до виконання замовлення. Оплата доступна різними способами, у тому числі, для юридичних осіб. Доставляються стелажі по всій країні транспортними компаніями, а по Києву і області силами фірми, що значно здешевлює витрати. На всі товари діє довгострокова гарантія, є повернення і обмін у рамках вітчизняного законодавства з захисту прав споживачів.