Поширені помилки освітлення, які роблять майже всі

Світло є світло, правда? Ну не зовсім. Правда в тому, що коли справа доходить до освітлення житлових приміщень, багато домовласників помилково вважають, що будь-яке джерело світла здатне добре освітлювати приміщення. Можливо, додатково не використовують добірний елемент, а дарма, або вибирають не той світильник: верхнє освітлення, підвісні світильники, настінні бра.

Готуємо на напів темній кухні

Як відомо будь-якому домашньому кухареві, приготування їжі вимагає достатньої кількості світла. Підвісний світильник над кухонним островом і лампочка під витяжкою навряд чи дають достатньо світла, щоб розігріти тарілку рамена, не кажучи вже про приготування сімейної вечері. Додайте світло над своєю робочою поверхнею, встановивши прості пристрої, такі як трекове стельове освітлення з регульованими лампами або смугове освітлення під шафою. Хто знає, можливо, трохи світла може бути тим секретним інгредієнтом, якого вам не вистачало.

Поширені помилки освітлення

 

Створення неправильного настрою

Незалежно від меню, ваша вечеря буде не найкращою, якщо ваше освітлення не створить потрібного настрою. Для кращого освітлення спершу приділіть увагу своїм світильникам. Добре підійде підвісний світильник над обіднім столом. Відміряйте 75 сантиметрів від столу, це місце, де має розміщуватись нижня частина підвісного світильника. Далі подбайте про те, щоб вибрати правильну лампочку. Для затишної, інтимної обстановки вибирайте м'яке біле світло, а не холодні або яскраві білі лампочки. Крім того, розгляньте можливість додавання диммера, щоб миттєва зміна атмосфери була на відстані одного кліка.

В центрі уваги

Вбудовані світильники у вигляді банок усувають необхідність у громіздких стельових світильниках, надаючи вашій кімнаті чистий, позачасовий вигляд, але при включенні вони створюють конуси світла, які не досягають дальніх кутів кімнати, навіть якщо використаний відповідний добірний елемент. У цьому випадку для мало освітленої кімнати яскравіших лампочок буде не достатньо; вам потрібно буде замінити світильники. Звісно, можна поексперементувати додавши настінні бра, підвісні світильники або акцентні лампи, щоб підсилити навколишнє світло.

Бачити себе в неправильному світлі

Виглядаєш не найкращим чином? У цьому може бути винне висвітлення вашої ванної кімнати. Єдиний світильник, підвішений над раковиною у ванній, створить невтішні тіні на вашому обличчі, які можуть перебільшити появу мішків, зморшок та багато іншого. Обновіть свій зовнішній вигляд і ванну кімнату, встановивши настінні бра на рівні очей або вертикальні смуги освітлення з боків косметичного дзеркала.