Про переваги дизайну інтер'єру від професіоналів

Багато хто думає, що замовлення дизайну інтер'єру – це зайве, забаганки багатих. Однак, мало хто розуміє, що завдяки професійному підходу можливо не тільки зробити помешкання більш затишним, але й зекономити на ремонті і оздобленні.

дизайн квартири Львів


Чому так? Справа в тому, що професійний дизайнер – це не тільки людина, яка вправно малює красиві картинки і намагається надати інтер'єру індивідуальних рис. Дизайнер інтер'єру – це також прикладна спеціальність, бо це не зовсім художник, це ближче до архітектури, а значить мова йде про знання засад будівничої справи. Тому замовляючи, скажімо, дизайн квартири Львів, ми отримуємо не тільки художника у своє розпорядження, а й майстра, який зможе за допомогою своїх знань і умінь перетворити помешкання в по-справжньому затишне, при тому, використавши цілком прості і доступні засоби.

дизайн квартири Львів


Інколи здається, що нічого складного у тому, щоб самостійно обставити квартиру, немає. Купити меблі, покриття для підлоги, одяг для вікон, текстиль, якісь дрібнички для декору. І все ніби правильно, а затишку нема. А дизайнер діє по-іншому. Спочатку вивчається геометрія квартири, виявляються її слабкі і сильні сторони. Потім проводиться бесіда з господарями, тут професійний і досвідчений дизайнер, наче психолог, з'ясовує не тільки уподобання, які озвучуються, але й ті, про які мовчать. Часто насолоджуватись власним помешканням може завадити навіть несприйняття кольору, хоч це здається дрібницею. Дизайнер має можливість дати на порівняння різну кольорову гаму, що важко зробити самостійно, а тим більше в магазині. А у професіонала є палітри, є зразки. І все можна обрати в тихій і спокійній обстановці, без метушні. Це дозволить не тільки зупинитись на тому, що найкраще, а й майбутньому зекономити, бо не прийдеться переробляти те, що зробили без такої ретельної підготовки.
Як ще можна зекономити, замовивши послуги дизайнера? Дуже просто, адже професіонал може не тільки розробити проект, а й допомогти його втілити, запросивши перевірених майстрів. Більше того, дизайнери завжди мають прямі стосунки с постачальниками будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також корпоративні знижки. Вони все знають про акції, дисконтні програми і не дозволять купити матеріали, які погано себе зарекомендували.

дизайн квартири Львів


Затишна оселя – це щастя для кожної людини. Часом зробити її такою вдається самотужки, але в сучасному темпі життя це стає все важче. Професіональний дизайнер допоможе втілити в життя мрії. А це дорогого коштує, тим більше, що в кінцевому рахунку у виграші все одно залишиться господар будинку чи квартири. Адже жити в гарній оселі так приємно і так надихає.