Системи акумулювання електроенергії, нові технології у світі

Системи акумулювання стали незамінними при використанні сонячної енергії, тому, що у денні часи, акумулятор накопичує енергію, а у ночі або пікові моменти, коли енергії для споживання недостатньо віддає. Сучасні виробники обладнання пропонують все нові та нові технології в області енергетики, що дозволило системам накопичування стати не лише акумулятором, а цілим комплексним рішенням. Пропонуємо вам ознайомитися з наймасштабнішими світовими технологіями.

Системи акумулювання електроенергії

Технологія ZCell від Redflow

Австралійський виробник у 2016 році випустив потужні акумулятори для домашнього використання з рідким електролітом. Акумулятори з місткістю 10 кВт з цинк-бромнію дозволяє накопичувати та зберігати сонячну енергію з подальшим використанням у необхідні часи. Батарея має важливі переваги, завдяки яким вона отримала позитивні відгуки у різних країнах світу. З головних переваг можна виділити:

 

  • гарантія понад 10 років. Навіть тривалий час використання не погіршує стан місткості батареї;
  • можливість находження батареї в розрядженому стані довгий час, що також не має негативних наслідків для обладнання;
  • сучасна система дозволяє управляти акумулятором дистанційно за допомогою інтернету;
  • простота монтажу, через те, що система представлена у вигляді моноблоку, який можна встановити, як ззовні приміщення, так й у середині;
  • не великі габарити, що дозволяє розміщати акумулятор у потрібному місці;
  • екологічність обладнання.

Технологія Powerwall and Powerpack від Tesla

Одним зі світових лідерів із виготовлення систем зберігання енергії стає компанія Tesla. На цей рас виробник пропонує свою новітню технологію Powerwall and Powerpack. Перша технологія, Powerwall розроблена для використання у побутових нуждах, а Powerpack - для використання у промислових масштабах, через те, що система відрізняється високою потужністю, та можливістю підключення великої кількості споживачів.

Система Powerwall розроблена у трьох варіантах потужності:

  • 7 кВт;
  • 10 кВт;
  • 14 кВт.

Найпотужніший варіант дозволяє накопичити та віддавати енергію для енергопостачання упродовж доби на будинок із двома кімнатами. Заряджати акумулятор можна різними способами, як від альтернативних джерел енергії, так й за допомогою централізованої мережі. Відносно габаритів обладнання, то розмір становить приблизно одного метра у довжину та ширину, вага близько 100 кг. Використовувати обладнання можна в діапазоні температур від -20 до +43 градусів, що дозволяє встановлювати систему, як у середині будинку, так і ззовні. Відносно промислової системи Powerpack, її потужність становить 100 кВт. Окрім того конструкція розроблена таким чином, що дозволяє об'єднувати у собі різні елементи, збільшуючи потужність системи до 100 МВт.

Системи акумулювання електроенергії

Технологія Sonnen Community від Sonnen

Німецька компанія Sonnen - один із лідерів серед виробників у Європі, який пропонує сучасні системи акумулювання електроенергії. Компанія пропонує акумулятори ємності від двох до шістнадцяти кВт з терміном служби близько 10 тисяч циклів заряду. Сучасне програмне обладнання дозволяє у режимі реального часу розподіляти накопичену енергію серед користувачів у віртуальної мережі. До платформи може приєднатися будь-який користувач, у якого є обладнання компанії.

 

Сьогодні Sonnen став реальним конкурентом компанії Tesla шляхом використання новітніх технологій.

Компанія "Правильне електроживлення" пропонує сучасне обладнання від провідних виробників за найкращими цінами. Ми гарантуємо якість та надійність нашого обладнання, чекаємо на вас на нашому сайті https://prel.prom.ua